Kam skirta „Jausmų dėžutė”?

KIEKVIENAM TROKŠTANČIAM DOVANOTI

Dovanokite “Jausmų dėžutę” savo artimiesiems, draugams ar tiems, kuriems norite įteikti ypatingą, asmenišką dovaną. Mūsų komanda pasirūpins jausmo kupina dėžute.

ORGANIZACIJOMS

“Jausmų dėžutė” - unikalus būdas atsidėkoti savo darbuotojams, kolegoms, klientams ar partneriams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

GIMTADIENIO DOVANŲ PRENUMERATAI

Jausmų dėžutės“ gimtadienio dovanų prenumerata – tai nuoširdus būdas kurti pojūčių, bičiulystės ir dovanojimo šventę. Paverskite darbuotojo, partnerio ar kliento gimtadienį tikru emociniu įvykiu, kuris pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir jo kolegas.

„Dovanodami „Jausmų dėžutę“ Jūs dovanojate 
galimybę sustoti, pajausti, tobulėti.”

Dovanokite jausmą

Nustebinkite savo darbuotojus, partnerius ar klientus dovanodami suasmenintas, 
pojūčius lavinančias ir išskirtinius jausmus žadinančias dovanų rinkinius.

Alyvų žiedelių auskarai | Paauksuoti

00168
69.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Pastarojo pavasario gardžiai kvepiančių alyvų žiedeliai pavirto į šiuos prabangius auskarus! Žiedeliai, vos sužydėję, buvo surinkti Lazdynų apylinkėse. Dirbtuvėse padengus variu ir blizgiu sidabru, o galiausiai – paauksavus – gavosi tokie akį patraukiantys kabantys auskarai. Alyvų žiedai, varis, sidabras, auksas, Vilnius, Lazdynai, kabantys auskarai.

Juvelyrikos tipas: botaninė juvelyrika

Autorius: Simonas Balkaitis

Papuošalus Simonas gamina pasitelkęs elektrolizę – čia pasitarnavo universitete įgytos chemijos žinios. Dažniausiai augalus padengia variu, nes gali išgauti įvairių spalvų, bet naudoja ir sidabrą, auksą, nikelį.

Autorinis atvirukas: Minties orchidėja

Autorinė dėžutės dekoracija: Minties orchidėja

Dovanos kvapas: Levanda

Išsaugoti prekę

mūsų Partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram