Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

Alyvų žiedelių auskarai | Pasidabruoti

SKU 00166
50.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Pastarojo pavasario gardžiai kvepiančių alyvų žiedeliai pavirto į štai tokius auskarus! Žiedeliai, vos sužydėję, buvo surinkti Lazdynų apylinkėse. Susiejus juos su švelniai žaliais peridotais, padengus variu ir blizgiu sidabru – gavosi minimalistiniai ir labai žavūs kabantys auskarai.

Alyvų žiedai, varis, sidabras, peridotas, mineralas, Vilnius, Lazdynai, auskarai.

Juvelyrikos tipas: botaninė juvelyrika
Autorius: Simonas Balkaitis

Papuošalus Simonas gamina pasitelkęs elektrolizę – čia pasitarnavo universitete įgytos chemijos žinios. Dažniausiai augalus padengia variu, nes gali išgauti įvairių spalvų, bet naudoja ir sidabrą, auksą, nikelį.

Išsaugoti prekę

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram