Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

Dovanų rinkiniai

Dovanų rinkiniai - tai skirtingi tačiau tarpusavyje derantys daiktai, kurie pradžiugins tiek verslo partnerį ar kolegą, tiek artimą Jums žmogų. Nuoširdi ir netikėta dovana - tai būdas megzti ir gilinti partnerystės ryšius. Dovana atveria naujas duris ir pažintis.

Dovanos rinkiniuose yra autentiškos ir išsiskiriančios aukšta kokybe, prasmingu turiniu, ne masiniu tiražu, rankų darbu, autoriniu dizainu. Rinkiniai yra supakuoti į išskirtinio dizaino dovanų dėžutę, apgaubti kvapniu šilko popieriumi. Prie asmeninės dovanos galite parinkti Jums patinkančią dovanos dėžutės įmautę, svarbų JAUSMŲ DĖŽUTĖS akcentą ir išsirinkti meninį atviruką, kurį norėsite pridėti prie dovanos. Linkime džiaugsmo dovanojant ir sulaukiant šilto atgalinio ryšio!

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram