Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

Individualių kvepalų kūrimo vakaro dovanų kuponas

SKU AROMA00..
55.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Kurdami botaninius kvepalus, pažadinsite savo gebėjimą... JAUSTI. Kūno potyriai - tai patys tikriausi pagalbininkai, padedantys atsirinkti mums tinkamiausią aromatą, o taip pat meno, mados ir dizaino kūrinį.

KVEPALAI SAU

Unikaliame olfaktoriniame vakare su mados ir kvapų dizainere Jurgita Januškevičiūte kursite botaninius kvepalus SAU, pasitelkdami daugiau kaip 30 itin aukštos kokybės austriškų STYX eterinių aliejų, savianalizės testų, kvepalų komponavimo formulių ir ... savo PAJAUTĄ.

HOLISTINĖ AROMATO PRASMĖ

„Aromatai, kurie Jums nepatinka, greičiausiai Jums labiausiai yra reikalingi,“ – sako Jurgita Januškevičiūtė, kurios susidomėjimas eterinių aliejų poveikių gimė, studijuojant kinų mediciną. – „Domėjimasis kvapais – įgimtas, bet dažnai nepažadintas mūsų poreikis. Eteriniai aliejai man tapo svarbūs tuomet, kai norėjau labiau padėti sau HOLISTINE PRASME.“

Jurgita įsitikinusi, kad laikas su eterinių aliejų kvapais jau pats savaime turi pozityvų poveikį žmogui – jis detoksikuoja ir žadina gyvybines galias. „Kurti kvepalus – toks DIDELIS MALONUMAS, tokia olfaktorinė kelionė, kurioje sužinai kažką naujo apie save,“ – sako Jurgita. - „Dirbdama su aromatais gali pastebėti, kaip tas pats kvapas kaskart gali skambėti naujai – tai ženklas, kad mes pasikeitėm.“

REZULTATAS

Vakaro rezultate – 10 ml aliejinių kvepalų buteliukas iškeliaus kartu su Jumis jau tą patį vakarą.

Dar savaitė laukimo, kol Jūsų išrinkti aromatai susigyvens, ir būsite pasiruošę puoštis savo sukomponuotu aromatu – BŪTENT TOKIU, KURIO JUMS LABIAUSIAI REIKIA.

Pasinerkite į eterinių aliejų, savianalizės ir kvapų komponavimo pasaulį, pajauskite kokių kvapų šiuo metu Jums labiausia reikia. Jaukioje aplinkoje ne tik mėgausitės aromatų gamyba, bet praturtinsite savo kasdienybę.


Išsaugoti prekę

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram