Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

Juodasis šokoladas su jūros druska

SKU SP0062
8.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

PRABANGA. VIDUS. AUGIMAS

Šis autentiškos receptūros ir riboto tiražo šokoladas su jūros druska savo sudėtyje turi net 75% kakavos. Jūros druska išryškina juodojo šokolado subtilumą ir sukuria harmoningą ir netikėtą skonių derinį.

Šokoladas supakuotas į prabangią juodą dėžutę, papuošta autentiško rašto dekoracija.
Tobulai prabangus. Tikro šokolado gerbėjams.

Pakuotės idėja: Amres Art Design / Džiugesio raštai
Vaizdinio autorius: Vaidas Jarimavičius
Dizainerė: Dovilė Puzaitė
Gamintojas: UAB „Rūta“

Kiekis: 100 g

Sudėtis: šokoladas (Kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsikliai (sojų lecitinas, E476), Maldono jūros druska 1,5%. 100g – 2104kJ / 503 kcal, riebalai-39,7g iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių-23,8g,angliavandeniai-23,8g iš kurių: cukrų-20,5g, skaidulinės medžiagos – 10,6g, baltymai-6,7g, druska-1,5g. Šokolade kakavos sausųjų medžiagų - ne mažiau kaip 75%. Gali būti glitimo, pieno, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų. Daug skaidulinių medžiagų.

Išsaugoti prekę

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram