Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

Juodasis šokoladas su alyvuogėmis

SKU SP0063
8.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

ŽMOGUS. ŠAKNYS. RYTOJUS

Autentiškos receptūros ir riboto tiražo juodasis šokoladas su alyvuogėmis savo sudėtyje turi net 75% kakavos, išsiskiria subtiliu skoniu, kuriame harmoningai dera šokolado kartumas ir juodųjų alyvuogių pikantiškos natos. Tai originalus skanėstas, skirtas pasaulio gurmanams, priimantiems naujoves su aistra ir smalsumu.

Šokoladas supakuotas į prabangią juodą dėžutę, papuošta autentiško rašto dekoracija.
Gabalėlis gardaus malonumo mėgaujantis akimirka „čia ir dabar“.

Pakuotės idėja: Amres Art Design / Džiugesio raštai
Vaizdinio autorius: Gintautas Gylys
Dizainerė: Dovilė Puzaitė
Gamintojas: UAB „Rūta“

Kiekis: 100 g

Sudėtis: šokoladas (Kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsikliai (sojų lecitinas, E476), džiovintos alyvuogės 5% (juodos alyvuogės, gliukozės sirupas, druska, stabilizatorius geležies gliukonatas). 100g – 2476kJ / 592 kcal, riebalai-46,9g iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių-26,9g,angliavandeniai-28,1g iš kurių: cukrų-23,8g, skaidulinės medžiagos – 12,1g, baltymai-7,6g, druska-0,02g. Šokolade kakavos sausųjų medžiagų - ne mažiau kaip 75%. Gali būti glitimo, pieno, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų. Daug skaidulinių medžiagų

Išsaugoti prekę

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram