Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Atpalaiduojantys momentai

R65
58.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

LAKSHMI NETRA HAMSA Naktinis akių kontūro balzamas

Maitinamasis, daugiafunkcinis balzamas akių kontūro sričiai, sukurtas iš tauriųjų augalinių aliejų (avokadų, abrikosų, simondsijų), kurie yra giminingi odai. Šie aliejai neutralizuoja pokyčius, atsirandančius audiniuose, kai juos veikia oksidacinis stresas ir priešlaikinis odos senėjimas. Tai naktinė procedūra akių kontūro sričiai, pasižyminti regeneruojančiu poveikiu visų tipų odai. Ramunėlės, medetkos ir altėja pasižymi stipriu raminamuoju, priešuždegiminiu poveikiu, mažina paraudimą, dirginimą ir patinimą. Atkuria odą ir skatina ląstelių atsinaujinimą, palieka odą švelnią, elastingą ir sudrėkintą.

Talpa: 15 ml

Gamintojas: LAKSHMI (Italija)

LAKSHMI NETRA HAMSA Paakių kaukės, mažinančios mimikos raukšles

Mūsų paakiai sensta daug greičiau nei likusi veido oda. Paakių oda atlieka net 10 000 judesių per dieną, todėl jai reikia ypatingos priežiūros. Idealiai prisitaikančios prie paakių, pusmėnulio formos kaukės akimirksniu pašaliną nuovargį ir stresą. Priemonėje gausu raminančių, drėkinančių ir maitinančių aliejų, kurie suteikia paakiams žvalumo vos per kelias minutes. Kaukė vos akimirksniu sumažina smulkias mimikos raukšleles, patinimą ir nuovargį paakių srityje.

Kiekis: 6 vnt

Gamintojas: LAKSHMI (Italija)

Autorinis atvirukas: Magnetinė savastis

Autorinė dėžutės dekoracija: Išminties pavasaris

Dovanos kvapas: Levanda

Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram