Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Gaivus ritualas

00004.
55.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

KEUNE So Pure "Moisturizing" Drėkinamasis šampūnas

Pagrindinis šio produkto augalas KVAPNIOJI KANANGA, parfumerinis augalas, iš kurio žiedo gaunamas eterinis aliejus plačiai naudojamas gaminant kvepalus. Šis augalas dar Karalienės Viktorijos amžiuje buvo naudojamas natūraliam plaukų augimo skatinimui.

Kvapniosios kanangos terapinės savybės: stiprina plaukus ir stabdo jų slinkimą; apsaugo plaukus ir odą nuo išsausėjimo; tinka lūžinėjantiems plaukams; atstato pažeistus plaukus.

MOISTURIZING linija skirta sausiems ir pažeistiems plaukams. Šios linijos produktai drėkina plaukus ir odą. Imbierinės citrinžolės drėkinamasis aliejus atstato pažeistus plaukus. Taukmedžio sviesto minkštinamasis poveikis atstato plaukų ir galvos odos natūralų drėgnumą ir žvilgesį.

Talpa: 250 ml
Gamintojas: KEUNE Haircosmetics (Olandija)

KEUNE So Pure "Moisturizing" Drėkinamasis kondicionierius

Kondicionierius praturtintas organinis argano, imbierinės citrinžolės, kvapniosios kanangos aliejais ir taukmedžio sviestu. Be parabenų.nDrėkina plaukus ir galvos odą. Atkuria sausus ir pažeistus plaukus. Lengvina iššukavimą. Suteikia plaukams žvilgesio.

Talpa: 200 ml

Gamintojas: KEUNE Haircosmetics (Olandija)

STYX Palmarosų eterinis aliejus

STYX palmarosų eterinis aliejus ramina mintis, pakelia dvasią. Padeda kovojant su fiziniu ir nerviniu išsekimu, stresu. Labai efektyvus esant virškinamojo trakto uždegimams, raumenų skausmams. Skatina odos ląstelių regeneraciją, reguliuoja drėgmės balansą. Naudingas gydant akne, dermatitą, randus, kovojant su kitomis odos infekcijomis. Tinka naudoti pavargusioms ir prakaituojančioms kojoms.

Talpa: 10 ml

Gamintojas: STYX (Austrija)

Autorinis atvirukas: Gimstantis švelnumas

Autorinė dėžutės dekoracija: Gimstantis švelnumas

Dovanos kvapas: Citrinžolė

Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram