Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Galimybių toliai

K21802
70.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Pietų Korėjos intensyvus naktinis veido kremas vyrams su TIGER GRASS ekstraktu

Naktinis veido kremas vyrams yra praturtintas ypatingai veiksmingu „TIGER GRASS" ekstraktu, kuris pasižymi šiomis savybėmis:
Padeda gydyti žaizdas - padeda pagreitinti audinių regeneraciją žaizdose, įskaitant spuogų randus.
Mažina uždegimą - turi priešuždegiminių savybių, todėl ramina sudirgusią odą.
Pagerina bodos būklę - dėl savo drėkinančių savybių prisideda prie skaistesnės ir labiau spindinčios veido odos.
Šis turtingos augalų sudėties intensyvus naktinis veido kremas prisotina reiklią vyrų odą ilgalaike drėgme. Viena iš pagrindinių kremo veikliojiųjų medžiagų – Naujosios Zelandijos Spirulina, aprūpina odą senėjimo procesus lėtinančiu vitaminu E ir selenu. Hialiurono rūgštis, sviestmedis, rudieji dumbliai pagyvina odos tonusą, minkština odą, mažina smulkias raukšleles. Arbatmedžio ir greipfrutų ekstraktai, azijinė centelė, žaliosios arbatos ekstraktai aprūpina odą antioksidantais, didina atsparumą žalingiems išorės veiksmams.

Talpa: 100 ml

Gamintojas: DEVO9 (Pietų Korėja)

Knyga Johnas Edwardas Williamsas „Stouneris“

Viljamas Stouneris, sunkią vaikystę praleidęs vienoje Misūrio fermų, tėvų išsiunčiamas į koledžą studijuoti agronomijos, tačiau vaikino gyvenimą aukštyn kojom apverčia... septyniasdešimt trečias Šekspyro sonetas. Ir jis, paklusdamas savo širdžiai, prieš tėvų valią žengia pirmą savarankišką žingsnį. Tačiau, nors ir tapęs studentų mėgstamu profesoriumi, jis niekada neranda sau vietos išoriniame pasaulyje. Galiausiai užsidaręs savy Stouneris išaukština stojišką savo prosenių laikyseną ir susitaiko su vienatve. Stouneris – ne tik archetipinis amerikietis, bet ir egzistencinis herojus, radęs atšiaurią vienatvės paguodą negailestingame pasaulyje. Jį galima pavadinti tikru Didžiojo Getsbio antipodu.

Žanras: romanas

Leidykla: „Baltų lankų“ leidyba

KEUNE 1922 BY J. M. Keune Švelniai valantis šampūnas plaukams ir kūnui ESSENTIAL

Švelniai valantis šampūnas tinkamas naudoti kasdienei priežiūrai. Priemonė yra tokia švelni, kad ją galima naudoti kiekvieną dieną plaukams, barzdai ir viso kūno odai plauti ir drėkinti. Priemonė praturtinta kreatinu, kanapių pluošto ir bambuko ekstraktais.

Talpa: 250 ml
Gamintojas: „Keune Haircosmetics” (Olandija)

Autorinis atvirukas: Intuicija

Autorinė dėžutės dekoracija: Vidinė prabanga

Dovanos kvapas: Bergamotė

Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram