Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

RINKINYS Geram vakarui

SKU 00159
30.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Rinkinys, kuriame viskas ko reikia geram vakarui - įtraukianti knyga, jauki, subtiliai kvepianti žvakė ir subtilus juodas šokoladas.

Yoko Ogawa „Begalinė lygtis“
Pasakojimas apie nepaprastą draugystę. Tai odė tolerancijai, atsidavimui ir empatijai vieno kitam. Patiks visiems matematikams ir humanitarams.

HYGGE pilka kvepianti žvakė

Žvakės ne tik jaukumo simbolis ar stilinga interjero detalė. Natūralūs jų kvapai veikia mūsų jausmus o žvakių spalvos turi teigiamą poveikį mūsų santykiui su savimi ir aplinka. Pilkos žvakės – šalina nerimą ir baimę, simbolizuoja profesionalumą, diplomatiškumą ir savikontrolę.

Kvapas: bergamotė | ramunėlės | citrinos žievelė | vanilės ankštys | tonka | lelijos | kedras | gintaras

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje
Dydis: kvadratinė, 76x76x100 mm

Juodasis šokoladas su jūros druska

Tobulai prabangus. Tikro šokolado gerbėjams. Riboto tiražo šokoladas su jūros druska savo sudėtyje turi net 75% kakavos. Jūros druska išryškina juodojo šokolado subtilumą ir sukuria harmoningą ir netikėtą skonių derinį. Šokoladas supakuotas į prabangią juodą dėžutę, papuošta autentiško rašto dekoracija.

Gamintojas: UAB „Rūta“

Išsaugoti prekę

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram