Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Jazminų aromatai

00275
66.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

LAKSHMI VATA Jazminų drėkinamasis šampūnas

Šampūno neagresyvus valomasis poveikis idealiai tinka išsausėjusiai galvos odai, kurioje gali atsirasti sausų pleiskanų. Taip pat tinka sausiems, trapiems plaukams gydyti. Sudėtyje yra daug jazminų, alavijo, sėmenų aliejaus, ramunėlių, dedešvos, ylang ylang, kuri puikiai stiprina ir maitina galvos odą ir plaukus. Aminorūgštys atkuria gyvybingumą sausiems plaukams, kurie linkę lengvai skilinėti ir kurie lėtai atauga. Šampūnas pagerina plaukų minkštumą jų neapsunkindamas. Tinka ir dažnam naudojimui. Padidina plaukų stiprumą ir tvirtumą, todėl jie tampa lengvai iššukuojami ir žvilga.

Talpa: 200 ml

Gamintojas: LAKSHMI (Italija)

LAKSHMI VATA Bergamočių maitinamasis kondicionierius

Maitinantis kondicionierius buvo sukurtas taip, kad giliai pamaitintų plaukus, atstatytų visus pažeidimus ir paliktų juos žvilgančius. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai idealiai tinka natūraliai sausiems plaukams arba plaukams pažeistiems karščio (formavimo ir tiesinimo), cheminių procedūrų. Apsaugo ir maitina galvos odą bei suteikia papildomą drėkinimo dozę. Kondicionierius atlieka intensyvų drėkinimo, restruktūrizavimo veiksmą, gerina plaukų elastingumą, padidina jų atsparumą ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Plaukai tampa švelnūs, žvilgantys ir lengvai šukuojami.

Talpa: 200 ml

Gamintojas: LAKSHMI (Italija)

LAKSHMI VATA Jazminų dušo gelis

Puikiai tinka harmonizuojančiai voniai ir aromatingam dušui. Ši dušo želė švelniai putoja.

Talpa: 500 ml

Gamintojas: LAKSHMI (Italija)

Autorinis atvirukas: Asmenybės medis

Autorinė dėžutės dekoracija: Asmenybės medis

Dovanos kvapas: Citrinžolė

Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram