Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

RINKINYS Patyrimai

SKU 00160
31.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Patyrimai ateina ragaujant, atrandant ir pradedant veikti. Šiame rinkinyje kviečiame atrasti naujus skonius ir rašymą ranka. Pradėkite užsirašyti - mintis, idėjas, tikslus, citatas. Juk sakoma - ką užrašai, tas išsipildo.

Rūšinė kava India Monsooned (malta)

India Monsooned AA – tvirta, kreminė kava iš Indijos. Puikus pasirinkimas veržliems, energijos kupiniems bei išskirtinį kavos skonį mėgstantiems kavos gerbėjams, norintiems tiršto, kartaus ekspreso.

Kavoje puikiai dera tabakas, saldi karamelė bei kartus juodasis šokoladas.

Kavos porūšis: 100% arabika Kent
Kilmės šalis: Indija | Regionas: Kerala
Skonis: saldus tabakas, šokoladas
Skrudinimas: vidutinis
Svoris: 200 gr

Juodasis šokoladas su alyvuogėmis

Autentiškos receptūros ir riboto tiražo juodasis šokoladas su alyvuogėmis savo sudėtyje turi net 75% kakavos, išsiskiria subtiliu skoniu, kuriame harmoningai dera šokolado kartumas ir juodųjų alyvuogių pikantiškos natos. Tai originalus skanėstas, skirtas pasaulio gurmanams, priimantiems naujoves su aistra ir smalsumu. Šokoladas supakuotas į prabangią juodą dėžutę, papuošta autentiško rašto dekoracija.

Gamintojas: UAB „Rūta“

Užrašų knygelės "Asmenybės medis"

Vaizdinio autorius: Gintautas Gylys, verslininkas, farmacininkas, žinių tyrinėtojas
Dizainerė: Dovilė Puzaitė
Formatas: A5
Matmenys: 145 mm x 210 mm
144 puslapiai
Spauda: S. Jokužio spaustuvė

Išsaugoti prekę

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram