Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Stimulas ritualui

LA562
70.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

LAKSHMI KAYA Gomažas (pilingas) kūnui

Tinka visų tipų odai. Pašalina suragėjusių epidermio ląstelių sluoksnį. Dėka sudėtyje esančio sandalmedžio aliejaus oda yra ne tik gerai nuvaloma, bet ir apsaugoma, drėkinama ir maitinama. Po procedūros oda tampa švelni, lygi. Sudėtis: abrikosų milteliais, papajos ekstraktu, sezamo ir jojobos, muskusinės rožės ir alyvuogių aliejai, eteriniais aliejai.

Talpa: 250 ml

Gamintojas: Lakshmi (Italija)

KEUNE So Pure "Moisturizing" Drėkinamoji naktinio atkūrimo priemonė

Lengvos konsistencijos naktinio atkūrimo priemonė, praturtinta mikro-proteinais iš kviečių ir moringos sėklų. Be sulfatų ir parabenų. Drėkina plaukus ir suskilinėjusius plaukų galiukus. Gerina plaukų struktūrą. Suteikia šilko švelnumo pojūtį.

MOISTURIZING linija skirta sausiems ir pažeistiems plaukams. Šios linijos produktai drėkina plaukus ir odą. Imbierinės citrinžolės drėkinamasis aliejus atstato pažeistus plaukus. Taukmedžio sviesto minkštinamasis poveikis atstato plaukų ir galvos odos natūralų drėgnumą ir žvilgesį.

Talpa: 150 ml

Gamintojas: KEUNE Haircosmetics (Olandija)

Autorinis atvirukas: Gimstantis švelnumas

Autorinė dėžutės dekoracija: Gimstantis švelnumas

Dovanos kvapas: Bergamotė

Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram