Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Teigiama energija

ST18631
35.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

STYX Greifruto eterinis aliejus

STYX greipfruto eterinis aliejus padeda esant depresijai, tonizuoja, stimuliuoja energiją ir gyvybingumą. Skatina ląstelių regeneraciją, kraujo cirkuliaciją, kepenų ir tulžies pūslės veiklą. Efektyvus gydant celiulitą. Tinka riebiai, porėtai odai prižiūrėti.

Talpa: 10 ml
Gamintojas: STYX (Austrija)

STYX Mandarino eterinis aliejus

Mandarinų eterinis aliejus pasižymi ne tik nuostabiu aromatu, kuris daugeliui simbolizuoja Kalėdas.

Mandarinų eterinis aliejus - taip pozityvios energijos užtaisas. Jis stimuliuoja mąstymą, mažina stresą, efektyviai veikia esant nerimui, įtampai, nemigai. Ypač tinka išsausėjusios ir glebios odos priežiūrai.

Talpa: 10 ml
Gamintojas: STYX (Austrija)

STYX Citrinžolės eterinis aliejus

STYX citrinžolės eterinis aliejus tinka naudoti išsiplėtusių venų profilaktikai. Stimuliuoja susikoncentravimą. Efektyvus esant virškinimo sutrikimams, peršalus. Sukuria linksmą ir teigiamą atmosferą. Gerai veikia imuninę, limfinę, kraujotakos sistemą ir medžiagų apykaitą.

Talpa: 10 ml
Gamintojas: STYX (Austrija)

Autorinis atvirukas: Magnetinė savastis

Autorinė dėžutės dekoracija: Išminties pavasaris

Dovanos kvapas: Greipfrutas

Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram