Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Jūsų kasdieniai namų ritualai padedantys grįžti į save,
 užpildantys kūną ir mintis teigiamų jausmų.”

Dovonokite ritualą

Dovanokite mažus kasdienius ritualus kuriančius dovanų rinkinius, padėsiančius 
atrasti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis.

RINKINYS Vakaro ramybė

ST18183
43.00€
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

STYX Levandų ir citrinų kūno pienelis

Pasimėgaukite unikaliu SPA ritualu, kuriame dvasios ir kūno pusiausvyra susilieja su turtinga produkto sudėtimi. Ekologiškame levandų aliejuje yra brangių veikliųjų medžiagų, kurios ypatingai ramina, atpalaiduoja ir lepina jūsų odą. SPA ritualą užbaigia gaivus citrinos kvapas iš Sicilijos.

Talpa: 150 ml

Gamintojas: STYX (Austrija)

Knyga Hiro Arikawa "Keliaujančio katino kronikos"

„Keliaujančio katino kronikos“ eina tradicinių japonų pasakojimų keliu, knygoje išaukštinamos tokios esminės vertybės kaip pasiaukojimas ir draugystė. Džiaugsmas skaityti.“ Financial Times

Hiro Arikawa (g. 1972) – japonų rašytoja, gyvenanti ir kurianti Tokijuje. Jos knyga „Keliaujančio katino kronikos“ tapo bestseleriu ne tik Japonijoje, bet ir kitose šalyse – pasaulyje jau parduota daugiau nei 1 milijonas egzempliorių. 2018 m., kuriant filmą pagal šią H. Arikawos istoriją, buvo suburtas kone visas Japonijos kino žvaigždynas.

Leidimo metai: 2020
Leidykla: „Baltų lankų“ leidyba
Vertėjas: Marijus Kriaučiūnas
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Matmenys: 14.5 x 22 x 2.2 cm
HYGGE žydra kvepianti žvakė

Žvakės ne tik jaukumo simbolis ar stilinga interjero detalė. Natūralūs jų kvapai veikia mūsų jausmus bei emocijas. O žvakių spalvos turi teigiamą poveikį mūsų santykiui su savimi ir aplinka.

Žydros žvakės – skirtos atkurti ramybę namuose, pritraukti laimę ir harmoniją. Tai meditacijos, įkvėpimo ir ištikimybės simbolis.

Kvapas: kraujažolė | citrinų žiedai | bergamotė | rozmarinas | kedras anyžiai| muskatas | pačiulis sandalmedis | vanilė

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje
Iš palmių vaško

Dydis: diametras 76 mm, aukštis 10 cm

Autorinis atvirukas: Naujovės

Autorinė dėžutės dekoracija: Svajonių erdvės

Dovanos kvapas: Levanda


Išsaugoti prekę

Mūsų partneriai

chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram