Kaip susikurti jausmų dėžutę?

Atvirutė

Metas parinkti autorinį atviruką. Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins Jūsų ranka užrašyti žodžiai. Idėjų ir įkvėpimo rašymui semkitės iš siūlomų citatų. Tekstą nufotografuokite ir prisekite renkantis atviruką arba atsiųskite mūsų kontaktiniu el. pašto adresu. Jį atspausdinsime ant pasirinkto atviruko.

Dėžutė

Parinkite svarbiausią dovanos pakuotės akcentą – dėžutės dekoraciją. 
Štai ir viskas. Likusiomis detalėmis pasirūpinsime mes – supakuosime dovanas į Jausmų dėžutę, atspausdinsime Jūsų ranka rašytą tekstą ant atviruko, parinksime subtilų dėžutės aromatą ir išsiųsime dovaną adresatui.

Dovanos

Rolando Andrijausko asmenybės rašto dovanų rinkiniai

Rolandas Andrijauskas – profesionalus dantų technikas, Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų bei Lietuvos Dantų Technikų Sąjungos narys, „DTL Vilnius“ įmonės įkūrėjas ir vadovas. Pirmuosius eksperimentus dantų technikų laboratorijoje Rolandas pradėjo dar vaikystėje. Jo tėtis – Algis Andrijauskas – yra vienas geriausių savo kartos dantų technikų. Būtent tėtis Rolandui ir perdavė ne tik meilę, susižavėjimą šia profesija, bet ir savo žinias.

„Mano darbas – tai biomimetika, gamtos kūrinio atkartojimas. Noriu, jog kiekvienas mano sukurtas protezas nepriekaištingai atrodytų, būtų individualiai pritaikytas, funkcionalus bei patogus. Juk pagrindinis darbo tikslas – padėti pacientui ne tik atrodyti, bet ir jaustis geriau. Norint to pasiekti reikia įdėti daug pastangų, svarbu profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas. Tai reikalauja kantrybės, užsispyrimo, tačiau žingeidumas ir atsidavimas darbui – būtini sėkmės komponentai.“ – sako asmenybės rašto „Kelias“ autorius R. Andrijauskas.

Partneriai

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram