Dovanos įmonės šventėms

Šventės yra neatsiejama kiekvienos organizacijos kultūros dalis. Jos telkia žmones, skatina šiltus tarpusavio santykius, stiprina komandinį jausmą, ugdo bendruomeniškumą. Tad verta pagalvoti kaip susikurti mažą šventę biure, kurią kolektyvas ilgai atsimintų ir visada lauktų.

Darbuotojų gimtadieniai yra pati populiariausia šventė biure. Ir tai gali tapti įvykiu, kurio laukia kiekvienas, jeigu dovana bus nuoširdi, apgalvota ir originali. Jausmų dėžutėje atrinktos skirtingos dovanų kategorijos, kurias galima komplektuoti kiekvieną kartą individualiai, pagalvojant kas patiktų, ką vertina konkretus žmogus, kuriam ta dovana bus skirta. Galbūt tai geros knygos, autentiški papuošalai, kokybiška kava ar autorinio dizaino aksesuaras ar užrašinė.

Mažų pergalių atšventimas. Įgyvendintas projektas, pelningas sandoris, atnaujinta įmonės strategija, pritrauktas naujas rėmėjas, sėkminga reklaminė kampanija – visa tai yra svarbios pergalės ir puiki galimybė stabtelėti bei pasidžiaugti rezultatu, padėkoti darbuotojams, rėmėjams ar partneriams, kurie prisidėjo prie bendros sėkmės.

Įmonės gimtadienis. Ši proga dažniausiai švenčiama minint apvalesnius kompanijų jubiliejus. Pačiai įmonei tai būdas komunikuoti kompanijos vertybes, pasidžiaugti augimu ar stabilia padėtimi rinkoje, padėkoti partneriams ir darbuotojams.

Jausmų dėžutė yra būdas pasakyti ačiū kitaip. Vietoj standartinių padėkų, nuasmenintų verslo dovanų ar neišradingų sveikinimo formų, Jūs galite sukurti kai ką unikalaus, tai, kas visuomet palies žmogų asmeniškai su suteiks emocinę vertę – nuo prabangios pakuotės iki originalaus turinio.