Spalio 16 dieną švenčiama Boso diena, kasmet tampa masine proga organizacijoms pasveikinti savo vadovą ir stiprinti santykius kolektyve.

Tačiau kaip pasveikinti, kad dovana atrodytų nuoširdi ir netaptų prievole darbuotojui ar nepatogiu formalumu pačiam vadovui? Kviečiame pagalvoti apie tai, už ką vertinate savo organizaciją ir esate dėkingi, nes nuoširdi padėka kuria tvirtus santykius.

Darbe, kaip ir visur veikia bendražmogiški dalykai. Jaučiamės gerai ten, kur esame skatinami tobulėti, vertinami už savo žinias ir kompetenciją, būname išklausomi, mokomės ir augame, galime tartis ir dirbti išvien, išnaudojame turimą potencialą ir jaučiamės reikalingi.

Jeigu vadovas sukuria tokius pojūčius darbe, jis tikrai vertas Jūsų padėkos. Belieka pagalvoti o ką vertina jis pats?

  • Jeigu Jūsų bosas nepraleidžia nei vienos knygų mugės ir mėgsta intelektualius pokalbius, jam bus malonu gauti gerą knygą.
  • Jeigu nuo ryto Jūsų vadovo kabinete pakvimpa kava – padovanokite jam rūšinę kavą iš mūsų grynuolių kolekcijos ir juodą šokoladą, pagamintą Austrijoje, šeimos valdomoje „Styx“ manufaktūroje.
  • Jūsų vadovas mėgsta viską užsirašyti? Įteikite jam autorinio dizaino užrašinę iš mūsų kolekcijos „Įkvepiantiems užrašams“.
  • Jums vadovauja moteris, vertinanti rankų darbą ir autentiškumą? Išrinkite jai unikalų Indonezijos šilko aksesuarą, sukurtą Lietuvos dizainerių ar vienetinį botaninės juvelyrikos papuošalą.
  • Jūsų kompanijoje nuolat kuriama atmosfera „Kaip namuose“? Puikia dovana taps rankų darbo subtilaus aromato žvakė, kuri ne tik pagyvins biuro interjerą, bet ir suteiks malonų aromaterapinį poveikį.

Svarbiausia renkant dovaną, nuoširdžiai galvoti apie tą žmogų, kuriam ji bus skirta. Tuomet ką beišrinktumėte iš mūsų Jausmų dėžutės, tai suteiks dovanos gavėjui malonią emocinę vertę – nuo autentiško turinio iki prabangios pakuotės.