Didesnės ar mažesnės konferencijos, kompanijų ar verslo organizacijų šventės retai apsieina be reprezentacinių dovanų. Jos būna skirtos lektoriams arba renginių dalyviams ir svečiams, paprastai įteikiamos kaip padėka už dalyvavimą renginiui pasibaigus, atsisveikinant ir išlydint svečius.

Daugumai mūsų teko tokias dovanėles gauti. Kokios liko emocijos, ar šiandien jas galite atsiminti? Veikiausiai išliko atmintyje tos, kurios sukėlė šiltą emociją?

Neseniai mūsų Jausmų dėžutės turėjo unikalią galimybę tapti metinio Lietuvos verslo moterų tinklo renginio “Va(l)dovių pašnekesiai” dalimi. Renginys išsiskyrė apgalvota iki detalių koncepcija – nuo šventinės vietos iki santūria prabanga pripildyto turinio. Dalyvėms buvo sukurta turininga programa – mistiška ekskursija po Valdovų rūmus, aristokratiška vakarienė, degustuojant autentiškus patiekalus, specialus, šiai progai surengtas, aukcionas, kurio prizas – Amres Art Batik autentiškas, šilko batikos šalis, sukurtas Indonezijos meistrų ir Lietuvos dizainerių. Šventė buvo surengta Vilniaus senamiesčio širdyje, Valdovų rūmuose.

Kiekvienai verslo moteriai renginio pabaigoje buvo įteikta Jausmų dėžutė, kuri sustiprino vakaro potyrius šilta emocija. Kiekviena verslo klubo narė gavo asmeninę klubo prezidentės ranka užrašytą padėką ant autorinio atviruko. Padėką moterims supakavome į kvepiančius šilkus, tarp jų paslėpę autorines užrašines su asmenine dedikacija kiekvienai dalyvei ir papildę dėžutės turinį prabangia grožio priemone, tinkančia kiekvienai.

Šventės dalyvės savo Jausmų dėžutes išpakavo jau namuose, tačiau renginio emocija dar keletą dienų buvo dalijamasi socialiniuose tinkluose, asmeninėse padėkose dėka netikėtos ir originalios dovanos, kurią išsinešė dalyvės. Tad Jausmų dėžutė puikiai atliepė šventės koncepciją ir sustiprino jos įspūdį, tapusi originaliu būdu padėkoti už bendrystę. Jausmų dėžutė kiekvieną kartą gali tapti vis kitokia, originalia idėja Jūsų renginiams. Ir Jūsų santykių istorijoms.