Spalio 5 dieną UNESCO iniciatyva visas pasaulis švęs Mokytojų dieną. Iš graikų kalbos kilęs žodis „pedagogika“ reiškia vesti vaiką.Ir būtent tuos, kurie mus vedė, įkvėpė, drąsino, sudomino ir skatino mes vadiname savo gyvenimo Mokytojais. Jie supa mus ir dabar. Tai tokie žmonės, kurie skatina judėti pirmyn. Jie planuoja savo laiką, kelia tikslus ir įkvepia kitus jų siekti, skatina mūsų talentus ir žinių siekimą.

Prasmingiausia dovana Mokytojams visuomet bus mūsų grįžtamasis ryšys – šiltas, ranka užrašytas žodis, padėkojimas ir prisiminimas.

Asmeninį sveikinimą papildykite autentiškomis užrašinėmis, į kurias tiesiog norisi rašyti ranka. Užrašinių raštai sukurti intuityviosios estetikos pleneruose.
Jų autoriai – sėkmingi, veiklūs, profesinių aukštumų pasiekę žmonės. Ištrūkę iš kasdienybės rutinos, liedami spalvas jie atrado gyvos energijos teikiamą džiaugsmą, ir savyje nešamą pašaukimą užkodavo vaizdiniuose. Kiekviena užrašinė – tarsi individuali dedikacija Mokytojui, kurioje užkoduota veikli energija ir šviesios emocijos, išlietos spalvomis.