„Jausmų dėžutė“ – tai pajautą lavinančių dovanų erdvė, jungianti intuityvų ir sąmoningą gyvenimo būdą su tikrumu, vidine prabanga ir dėmesiu detalėms. Kartu tai ir nauja dovanų platforma kiekvienam iš Jūsų bei organizacijoms, siūlanti gimtadienio prenumeratą darbuotojams, partneriams, klientams. Dovanodami „Jausmų dėžutę“ jūs dovanojate galimybę sustoti, pajausti, tobulėti.

KAS YRA „JAUSMŲ DĖŽUTĖ”?

„Jausmų dėžutė“ – tai ne tik gražūs daiktai ir dėmesys detalėms, bet ir visą pojūčių gamą atveriantis patyrimas. Čia esantys produktai lavina pajautą per pagrindinius žmogaus pojūčius. Ši dovanų erdvė pripildyta autoriniais, unikaliais produktais, kurių poveikis ir kuriamas jausmas yra esminiai jų bruožai. Tikrumas ir meistrystė – kriterijai, pagal kuriuos atrenkami produktai „Jausmų dėžutės“ platformai.
Sėkmingų, veiklių Lietuvos žmonių sukurtais asmenybės raštais papuošti gaminiai, dėžutės dekoracija bei atvirukas poveikį daro dar stipresnį. Raštai, gimę intuityvios estetikos pleneruose, buvo atrinkti menotyrininkų ir ontomeno ekspertų, perduoda unikalią vaizdinio prasmę susietą su dovanų rinkinio jausmu.

KAM SKIRTA „JAUSMŲ DĖŽUTĖ”?

KIEKVIENAM TROKŠTANČIAM DOVANOTI

Dovanokite “Jausmų dėžutę” savo artimiesiems, draugams ar tiems, kuriems norite įteikti ypatingą, asmenišką dovaną. Mūsų komanda pasirūpins jausmo kupina dėžute.

ORGANIZACIJOMS

“Jausmų dėžutė” - unikalus būdas atsidėkoti savo darbuotojams, kolegoms, klientams ar partneriams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

GIMTADIENIO DOVANŲ PRENUMERATAI

“Jausmų dėžutė” gimtadienio dovanų prenumerata – tai nuoširdus būdas kurti pojūčių, bičiulystės ir dovanojimo šventę. Paverskite darbuotojo, partnerio ar kliento gimtadienį tikru emociniu įvykiu, kuris pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir jo kolegas.

Kas sudaro „Jausmų dėžutę”?

Dovana

„Jausmų dėžutės“ komanda suformavo išskirtinius pajautą lavinančius ir skirtingus jausmus žadinančius dovanų rinkinius. Jums tereikia išsirinkti rinkinį, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Atvirutė

Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins autorinis atvirukas su sėkmingų žmonių asmenybės raštu ir jūsų ranka užrašytais žodžiais. Įkvėpimo ir idėjų sveikinimui semkitės iš mūsų siūlomų palinkėjimų citatų. Tekstą nufotografuokite ir atsiųskite mums el. paštu: info@jausmudezute.lt.

Dėžutė

Prabangioje, unikalaus dizaino ir autorine dekoracija puoštoje dėžutėje estetiškai suguls jūsų pasirinkto rinkinio dovanos. Jos ne tik bus užklotos šilkiniu popieriumi, bet ir skleis ypatingą kiekvienam rinkiniui pritaikytą aromatą, kuris dar labiau sustiprins dovanos poveikį ir išskirtinumą.

KAS YRA GIMTADIENIO DOVANŲ PRENUMERATA?

Gyvendami neapibrėžties sąlygomis, kai dalis biurų persikraustė į namus, daugelis pajutome žmogiškojo santykio ir bendrystės stoką. Tai naujas būdas asmeniškai ir prasmingai pasveikinti organizacijos žmones, partnerius ar klientus, dovanojant unikalias pajautą lavinančias dovanas. Tai galimybė kurti pojūčių, bendrystės ir dovanojimo šventę. Gimtadienis gali tapti įtraukiančiu kolektyviniu žaidimu ir organizacijos emocinės kultūros, gilesnio tarpusavio ryšio formavimo dalimi. Darbuotojas, gavęs suasmenintą dovaną, jausis pastebėtas, įvertintas ir dėkingas.

Ką kalba klientai?

chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram