apie mus

JAUSMŲ DĖŽUTĖ

Autentiškų dovanų erdvė, jungianti pojūčius, išskirtinius produktus, prabangią pakuotę į nepamirštamą įspūdį. Čia atrandamas įkvėpimas ne laukti progų, o kurti jas patiems ir atrasti dovanojimo džiaugsmą.

PARTNERIAI

Asortimentas kuriamas bendradarbiaujant su „Baltos lankos“, „Vero Cafe“, „Hygge Lietuva“, „Acala Group“, „VitaJuwel“, „Rūta“, „Femina Bona“, „Amres Art Gallery“, „Simply Simon Botanic Jewellery“. Partnerių ratą nuolat plečiame.

Autentiška dovana padeda megzti ir gilinti draugystės ir partnerystės ryšius, atverti duris naujoms pažintims ir bendradarbiavimui.

VERTĖ

Dovanos vertę kuria ir originali pakuotė – prabangi balta dėžutė, kuriai galite parinkti autentišką dekoraciją ir autorinį atviruką, šilkinis pakavimo popierius, subtilus eterinių aliejų aromatas, Jūsų ranka rašytas sveikinimas, kurį atspausdiname ant atviruko.

MŪSŲ KLIENTAI

„HR Hint“, „Verslo moterų tinklas“, „HAI institutas“, „DSP Plius“, „Beauty Guru“ vertina Jausmų dėžutę už galimybę išsiskirti, nustebinti ir sukurti savo verslo partneriams ir darbuotojams netikėtumo efektą dovanojant.

Artimųjų sveikinimas, darbuotojų gimtadieniai, verslo konferencijos, padėka verslo partneriams, profesinės šventės – tai Jūsų santykių istorija. Kurkite ją dovanodami.

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram