Namai – tai ne tik vieta. Tai jausmas. Jie leidžia mums atsitverti nuo išorinio pasaulio, pailsėti, atskleidžia mūsų žmogiškąją esmę. Čia mes gyvename, jaučiame, dalinamės, sėdame prie bendro stalo... Tai mūsų saugi užuovėja, kurioje esame tikruoju savimi, nusimetame visus šarvus ir sugrįžtame į save po dienos darbų. Gyvenimui vis intensyviau persikeliant į virtualų pasaulį, namai – viena iš tų vietų, kur viskas tikra, gyva, miela širdžiai.

Kas yra “Jausmų dėžutė”?

„Jausmų dėžutė“ – tai estetinius kasdienius ritualus kuriančių dovanų erdvė. Visas čia gyvenančias dovanas vienija meilė estetikai ir tikriems pojūčiams. Čia susijungia intuityvus, sąmoningas gyvenimo būdas, vidinė prabanga ir dėmesys detalėms.

Ši „Feminos Bonos“ kuriama dovanų erdvė pripildyta autoriniais, unikaliais produktais, kurių poveikis ir kuriamas jausmas yra esminiai jų bruožai. Tikrumas ir meistrystė – kriterijai, pagal kuriuos atrenkami produktai „Jausmų dėžutės“ platformai.

Kam skirta “Jausmų dėžutė”?

kiekvienam kuriančiam ryšį su savimi

tai taps ypatinga dovana SAU. Kuo laimingesni esame, tuo gražesnėmis spalvomis nuspalvintą gyvenimą matome ir galime dalintis juo su kitais. Kurkite savo kasdienius ritualus, leisiančius šiai laimei skleistis.

kiekvienam trokštančiam dovanoti

bei dalintis gėriu su savo mylimais žmonėmis. Padėkite savo artimiesiems, draugams ar kolegoms susikurti savo ritualus, padėsiančius puoselėti gilesnį ryšį su savimi.

ORGANIZACIJOMS

kurios ieško unikalaus būdo atsidėkoti savo darbuotojams, partneriams ar klientams. Įprasminkite mažas ar dideles pergales, padėkokite savo ilgamečiams partneriams, klientams, renginių dalyviams. Kurkite bendrystę bei gilesnę emocinę kultūrą.

„Estetika – tai ne tik išorinis grožis. Tai emocinis 
pasitenkinimas tuo ką matome, liečiame, uodžiame, patiriame.”

Kodėl “Jausmų dėžutė”?

Mes tikime, jog maži kasdieniai ritualai padeda kurti gilesnį ryšį su savimi, atpalaiduoti kūną ir mintis. Tikime, jog dalintis gėriu ir teigiamais ketinimais - itin svarbu. Todėl kuriame dovanų rinkinius, kurie tampa ypatinga dovana ne tik Jūsų mylimiesiems, bet ir Jums patiems.

Kas sudaro “Jausmų dėžutę”?

Dovana

„Jausmų dėžutės“ komanda suformavo išskirtinius pajautą lavinančius ir skirtingus jausmus žadinančius dovanų rinkinius. Jums tereikia išsirinkti rinkinį, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Atvirutė

Asmeninės dovanos pojūtį sustiprins autorinis atvirukas su sėkmingų žmonių asmenybės raštu ir jūsų ranka užrašytais žodžiais. Įkvėpimo ir idėjų sveikinimui semkitės iš mūsų siūlomų palinkėjimų citatų. Tekstą nufotografuokite ir atsiųskite mums el. paštu: info@jausmudezute.lt.

Dėžutė

Prabangioje, unikalaus dizaino ir autorine dekoracija puoštoje dėžutėje estetiškai suguls jūsų pasirinkto rinkinio dovanos. Jos ne tik bus užklotos šilkiniu popieriumi, bet ir skleis ypatingą kiekvienam rinkiniui pritaikytą aromatą, kuris dar labiau sustiprins dovanos poveikį ir išskirtinumą.

Ką kalba klientai?

chevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram