Dažnai užduodami klausimai

Jausmų dėžutę siunčiame tik Lietuvoje. Tokiu atveju siūlome dėžutę užsisisakyti sau, ją pristatysime Jums į namus, o į užsienį išsiųsite patys.

Jausmų dėžutę galima įsigyti tik internetu www.jausmudezute.lt

Jausmų dėžutes pristatome per dvi darbo dienas, nurodytu adresu. Užsakymą pateikus darbo dieną iki 14 val. pristatome jau kitą dieną. 

Šeštadieniais pristatome į Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio miestus. Nepristatome sekmadieniais ir kalendorinėmis šventinėmis dienomis.

Pristatymas vykdomas tik KURJERIU nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kurjeris prieš atvykdamas nurodytu adresu, susisieks su gavėju telefonu, ir suderins dovanos pristatymo laiką.

Išsirinkite norimas „Jausmų dėžutes”. Pateikite užsakymą internetinėje svetainėje. Komentarų laukelyje pažymėkite, kad tai bus kelios dovanos skirtingiems adresatams. Įrašykite atvirukų tekstus. Mes susisieksime su Jumis asmeniškai ir viską suderinsime. Mūsų kontaktai: el.p.: info@jausmudezute.lt, mob. +370 616 29687.

Palikite norimą žinutę apsipirkimo metu komentarų langelyje. 

Taip, užsakę dovanas „Jausmų dėžutėje“ Jūs galite suplanuoti jos įteikimo datą. Tai ne tik labai patogu, bet ir padeda taupyti laiką. Išrinkite dovaną, dėžutės dekoraciją ir atviruką, o komentarų skiltyje nurodykite datą, kada dovana turi būti pristatyta gavėjui.

Vaizdas, kokį nufotografavę atsiųsite mums, bus perkeltas ant pergamentinio popieriaus ir įdėtas į atvirutės vidų. Atspausdintas tekstas bus tuo atveju, jeigu Jūs atviruko tekstą įrašysite į komentarų skiltį.

Tokia galimybė yra, tik dovaną Jūs turite siųstis sau. Apie tai, kad į dėžutę įdėsite papildinių, informuokite mus. Parašykite ką planuojate įdėti, kad mes parinktumėm tinkamą dėžutės dydį ir Jūsų papildoma dovana tilptų. Taip pat įrašykite pastabą komentarų skiltyje „Neužklijuoti šilko popieriaus lipduku“. Taip Jūs galėsite neišardę pakuotės papildyti „Jausmų dėžutę“. 

Taip galime.

Taip, galime parinkti prasmingą mintį iš „Jausmų dėžutės“ rubrikos „Citatos“ (https://jausmudezute.lt/citatos/) ir sukurti trumpą linkėjimo tekstą. Tik nurodykite dovanos gavėjo vardą ir kas turi pasirašyti atviruką.

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, kitu atveju Mes galime nepriimti daikto grąžinimui. Kokybiškos kosmetikos prekės negali būti grąžinamos. Prekės grąžinimo atveju, prašome Jūsų pirmiausia susisiekti su mumis tel.: +37061629687. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimo tvarką https://jausmudezute.lt/garantijos-ir-grazinimas/.

chevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram