dažnai užduodami 
klausimai

Jausmų dėžutę galima įsigyti tik internetu www.jausmudezute.lt

Jausmų dėžutę siunčiame tik Lietuvoje. Tokiu atveju siūlome dėžutę užsisisakyti sau, ją pristatysime Jums į namus, o į užsienį išsiųsite patys.

Jausmų dėžutes pristatome per dvi darbo dienas, nurodytu adresu. Užsakymą pateikus darbo dieną iki 14 val. pristatome jau kitą dieną. 

Šeštadieniais pristatome į Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio miestus. Nepristatome sekmadieniais ir kalendorinėmis šventinėmis dienomis.

Taip, kurjeris prieš atvykdamas nurodytu adresu, susisieks su gavėju telefonu, ir suderins dovanos pristatymo laiką. 

Jūs galite rinktis ne tik siūlomus rinkinius. Dovaną kviečiame sukomplektuoti patiems iš skirtingų produktų, kuriuos rasite www.jausmudezute.lt. Visus juos gražiai supakuosime į dovanų dėžutę.

Taip, Jūs galite keisti rinkinyje esančius produktus kitais. Galite keisti tos pačios kategorijos produktus – pavyzdžiui šokoladą, užrašų knygelę. Taip pat galite keisti ir produktų kategoriją, pavyzdžiui vietoj vieno produkto parinkti visai kitą. Svarbu, kad nauji produktai atitiktų keičiamo produkto kainą.

Pristatymas kurjeriu nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Taip, yra taikomas paslaugos mokestis – 5 Eur (su PVM). Jį sudaro: magnetinė dėžutė, šilko popierius, pakavimo drožlės, atvirukas su Jūsų palinkėjimais, pakavimas ir kurjerio paslaugos. Užsakant daugiau nei vieną „Jausmų dėžutę“ kiekvienai kitai dėžutei taikomas mažesnis, 3 Eur (su PVM) mokestis.

Išsirinkite dovanas, dėžutes su norimomis dekoracijomis bei atvirukus. Pateikite užsakymą internetinėje svetainėje. Komentarų laukelyje pažymėkite, kad tai bus kelios dovanos skirtingiems adresatams. Įrašykite atvirukų tekstus. Mes susisiekiame su Jumis asmeniškai ir viską suderiname. Mūsų kontaktai: el.p.: info@jausmudezute.lt, mob. +370 616 29687.

Palikite norimą žinutę apsipirkimo metu komentarų langelyje. 

Taip, užsakę dovanas „Jausmų dėžutėje“ Jūs galite suplanuoti jos įteikimo datą. Tai ne tik labai patogu, bet ir padeda taupyti laiką. Išrinkite dovaną, dėžutės dekoraciją ir atviruką, o komentarų skiltyje nurodykite datą, kada dovana turi būti pristatyta gavėjui.

Jausmų dėžutes pristatome tik kurjeriu.

Vaizdas, kokį nufotografavę prisegsite  renkantis atviruką arba atsiųsite mums, bus perkeltas ant pergamentinio popieriaus ir įdėtas į atvirutės vidų. Atspausdintas tekstas bus tuo atveju, jeigu Jūs atviruko tekstą įrašysite į komentarų skiltį.

Tokia galimybė yra, tik dovaną Jūs turite siųstis sau. Apie tai, kad į dėžutę įdėsite papildinių, informuokite mus. Parašykite ką planuojate įdėti, kad mes parinktumėm tinkamą dėžutės dydį ir Jūsų papildoma dovana tilptų. Taip pat įrašykite pastabą komentarų skiltyje „Neužklijuoti šilko popieriaus lipduku“. Taip Jūs galėsite neišardę pakuotės papildyti „Jausmų dėžutę“. 

Taip galime. Sukomplektavę dovaną, įrašykite komentarų skiltyje pastabą, kad atviruką ir dekoraciją parinktumėm mes savo nuožiūra. 

Taip galime.

Taip, galime parinkti prasmingą mintį iš „Jausmų dėžutės“ rubrikos „Citatos“ ir sukurti trumpą linkėjimo tekstą. Tik nurodykite dovanos gavėjo vardą ir kas turi pasirašyti atviruką.

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, kitu atveju Mes galime nepriimti daikto grąžinimui. Kokybiškos kosmetikos prekės negali būti grąžinamos. Prekės grąžinimo atveju, prašome Jūsų pirmiausia susisiekti su mumis tel.: +37061629687. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimo tvarką https://jausmudezute.lt/garantijos-ir-grazinimas/.

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

chevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram