gimtadienio prenumerata organizacijoms

KAS YRA GIMTADIENIO PRENUMERATA?
„Jausmų dėžutės“ gimtadienio prenumerata – tai nuoširdus būdas kurti pojūčių, bičiulystės ir dovanojimo šventę. Paverskite darbuotojo ar partnerio gimtadienį tikru emociniu įvykiu, kuris pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir jo kolegas. Kiekvienas gimtadienis taps įtraukiančiu kolektyviniu žaidimu ir įmonės emocinės kultūros formavimo dalimi. Žmogus, gavęs asmeninę dovaną, jausis pastebėtas, įvertintas ir suprastas, o darbuotojų tarpusavio ryšys sustiprės.
KOKIA PRENUMERATOS VERTĖ?
Gyvendami neapibrėžties sąlygomis, kai dalis biurų persikraustė į namus, daugelis pajutome žmogiškojo santykio ir bendrystės stoką. Kaip mums kurti grįžtamąjį ryšį ir palaikyti komandinę dvasią? Prenumerata įtrauks į šį smagų ir sujungiantį procesą visus komandos narius taip padėdama kurti gilesnį emocinį ryšį tarp žmonių. Dovanos “Jausmų dėžutės” platformoje sužadina visus pagrindinius žmogaus pojūčius taip suteikdamos žmogui galimybę lavinti savo pajautą.

Lavindami savo pajautą, mes tampame sąmoningesni, tarsi iš naujo susipažįstame su savo kūnu, patiriame tikrą estetinį džiaugsmą ir leidžiame jį užlieti emocijoms, kurios moko, įkvepia ir stebina.

kaip prenumeruoti?

SUSISIEKITE SU “JAUSMŲ DĖŽUTĖS KOMANDA” ir gaukite prenumeratos anketą

UŽPILDYKITE ANKETĄ APIE DARBUOTOJĄ. UŽTRUKSITE TIK 5 MINUTES!

“JAUSMŲ DĖŽUTĖS” KOMANDA PASIRŪPINS DOVANOS PARINKIMU, PAKAVIMU IR PRISTATYMU

GIMTADIENIO DIENĄ DOVANA BUS PRISTATYTA TIESIAI SUKAKTUVININKUI Į RANKAS

Turite daugiau klausimų?
Norite bendradarbiauti?
+370 616 29687
info@jausmudezute.lt

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram