GIMTADIENIO DOVANŲ 
PRENUMERATA

Jausmų dėžutės“ gimtadienio dovanų prenumerata – tai nuoširdus būdas kurti pojūčių, bičiulystės ir dovanojimo šventę. Paverskite darbuotojo, partnerio ar kliento gimtadienį tikru emociniu įvykiu, kuris pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir jo kolegas. Kiekvienas gimtadienis taps įtraukiančiu kolektyviniu žaidimu ir įmonės emocinės kultūros formavimo dalimi. Žmogus, gavęs asmeninę dovaną, jausis pastebėtas, įvertintas ir suprastas, o darbuotojų tarpusavio ryšys sustiprės.

PRENUMERATOS VERTĖ ORGANIZACIJAI

Gyvendami neapibrėžties sąlygomis, kai dalis biurų persikraustė į namus, daugelis pajutome žmogiškojo santykio ir bendrystės stoką. Kaip kurti grįžtamąjį ryšį ir palaikyti komandinę dvasią? Prenumerata įtrauks į šį smagų ir sujungiantį procesą visus komandos narius taip padėdama kurti gilesnį emocinį ryšį tarp žmonių. Dovanos „Jausmų dėžutės“ platformoje sužadina visus pagrindinius žmogaus pojūčius taip suteikdamos žmogui galimybę lavinti savo pajautą.
Pajautą lavinantys žmonės stiprina savo kūno intelektą, jautriau priima jo siunčiamą informaciją ir ilgainiui šis įgūdis didina ne tik asmeninio, bet ir organizacijos gyvenimo kokybę per platesnį informacinį lauką. Per savo jusles mes kiekvienas kitaip patiriame pasaulį, plačiau atsiveriame tikroms vertybėms ir santykiams bei per kūno pajautą gebame labiau atskirti tikrus dalykus nuo imitacijų. Lavindami pajautą, mes tampame sąmoningesni.

„Darbuotojas, gavęs suasmenintą dovaną,
 jausis pastebėtas, įvertintas ir dėkingas.”

Kaip prenumeruoti?

spauskite ir užpildyktie

prenumeratos anketą arba susisiekite su mumis info@jausmudezute.lt, +370 616 29687.

„JAUSMŲ DĖŽUTĖS” KOMANDA

pasirūpins suasmenintos dovanos parinkimu ir iki smulkmenų apgalvotu įpakavimu.

GIMTADIENIO DIENĄ

„Jausmų dėžutė“ bus pristatyta tiesiai sukaktuvininkui į rankas.
PRENUMERUOTI

Ką kalba klientai?

crosschevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram