Jausmų dėžutės“ gimtadienio dovanų prenumerata – tai nuoširdus būdas kurti pojūčių, bičiulystės ir dovanojimo šventę. Paverskite darbuotojo, partnerio ar kliento gimtadienį tikru emociniu įvykiu, kuris pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir jo kolegas. Kiekvienas gimtadienis taps įtraukiančiu kolektyviniu žaidimu ir įmonės emocinės kultūros formavimo dalimi. Žmogus, gavęs asmeninę dovaną, jausis pastebėtas, įvertintas ir suprastas, o darbuotojų tarpusavio ryšys sustiprės.

Gimtadienio dovanų
prenumerata

„Jausmų dėžutės“ gimtadienio dovanų prenumerata – tai nuoširdus būdas kurti pojūčių, bičiulystės ir dovanojimo šventę. Paverskite darbuotojo, partnerio ar kliento gimtadienį tikru emociniu įvykiu, kuris pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir jo kolegas. Kiekvienas gimtadienis taps įtraukiančiu kolektyviniu žaidimu ir įmonės emocinės kultūros formavimo dalimi. Žmogus, gavęs asmeninę dovaną, jausis pastebėtas, įvertintas ir suprastas, o darbuotojų tarpusavio ryšys sustiprės.

Prenumeratos vertė organizacijai

1

bendrystės kūrimas tarp organizacijos žmonių

Gyvendami neapibrėžties sąlygomis, kai dalis biurų persikraustė į namus, daugelis pajutome žmogiškojo santykio ir bendrystės stoką. Prenumerata įtrauks į šį smagų ir sujungiantį procesą visus komandos narius taip padėdama kurti gilesnį emocinį ryšį tarp žmonių.

2

pailsėjusios mintys ir kūnas kuria gerus rezultatus

Dovanodami autentiškus namų ritualus kuriančius dovanų rinkinius, Jūs dovanojate ne tik galimybę pailsinti kūną ir sielą, bet ir didinti tiek asmeninio, tiek organizacinio produktyvumo lygį, atrasti prasmę savo kasdieniame darbe.

3

jutiminio intelekto lavinimas

Stipriu savo kūno intelektu pasižymintys žmonės jautriau priima jo siunčiamą informaciją ir ilgainiui šis įgūdis didina ne tik asmeninio, bet ir organizacijos gyvenimo kokybę per platesnį informacinį lauką. Per savo jusles mes kiekvienas kitaip patiriame pasaulį, plačiau atsiveriame tikroms vertybėms ir santykiams bei per kūno pajautą gebame labiau atskirti tikrus dalykus nuo imitacijų.

„Dovanoti atsipalaidavimą ir sugrįžimą į save po dienos darbų,
 kuriais kiekvienas galės mėgautis savo saugiausioje namų erdvėje. ”

Kaip prenumeruoti?

spauskite ir užpildyktie

prenumeratos anketą arba susisiekite su mumis info@jausmudezute.lt, +370 616 29687.

„JAUSMŲ DĖŽUTĖS” KOMANDA

pasirūpins suasmenintos dovanos parinkimu ir iki smulkmenų apgalvotu įpakavimu.

GIMTADIENIO DIENĄ

„Jausmų dėžutė“ bus pristatyta tiesiai sukaktuvininkui į rankas.
PRENUMERUOTI
Anketa

Ką kalba klientai?

crosschevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram